Salony SPA...Kosmetyczne

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Elunia-d

Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Elunia-d »

Proszę o podpowiedz co do jakości wykonywanych usług w tak licznych gabinetach kosmetycznych w Płońsku. Poszukuję dobrej kosmetyczki która naprawdę dobrze oczyszci cerę.
Niestety w pewnym salonie przy Płockiej "uszkodzono" mnie parą i teraz szukam naprawdę osoby godnej powierzenia mojej cery...
Słyszałam o Day Elit SPA, za ZUS-em też jest coś, Yasumi (ale tam podobno kogoś poparzyli...)
jamel

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: jamel »

Ja też szukam kogoś poleconego, chodzi o makijaż ślubny.
kaki

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: kaki »

Polecam Panią Anię 236624977 robiłam u niej makijaz ślubny, próbny też jest bez problemu;-)
OSKANA

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: OSKANA »

A gdzie ma gabinet?
miśka

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: miśka »

A ja byłam w Yasumi i bardzo mi się tam podobało :hurra: . Obsługa miła, a ceny wcale niewygórowane, jak na sieciówkę. Robiłam sobie oczyszczanie i jestem bardzo zadowolona. Polecam :super:
Ania

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Ania »

Witam a Ja byłam u Pani Magdy w Dermice fachowa i miła obsługa a ponadto ceny sa naprawde normalne a p.Magda bardzo dokładna polecam wszystkim z czystym sumieniem numer tel.0-502-352-906. :)
Gość

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Gość »

miśka pisze:A ja byłam w Yasumi i bardzo mi się tam podobało :hurra: . Obsługa miła, a ceny wcale niewygórowane, jak na sieciówkę. Robiłam sobie oczyszczanie i jestem bardzo zadowolona. Polecam :super:
Nawet nie wiedziałam, ze to sieciówka...A czy kosmetyką zajmuje się tez właścicelka?
Z chęcią bym się wybrała ale jak usłyszałam że tam kogos przypalili chciałabym trafić do jakieś dobrej kobietki,...
julka

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: julka »

A czym przypalili i co?. Ja byłam na zabiegu i obsługiwała mnie pani Emilia, bardzo miła i widać, że zna się na kosmetyce. Nie wiem, czy to właścicielka, ale jest tam jeszcze kilka pań i pan od masażu. Panią Emilkę szczerze polecam..........
lili

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: lili »

A był ktoś w Ellite day spa? Co tam można zrobić? :!:
kamila

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: kamila »

Witam byłam dziś w Dermice obsługiwała Mnie pani Magda robiła Mi zabieg z Gorącą czekoladą rewelacja polecam a ponadto są tam super urządzenia na ujedrnianie i do odchudzania :hurra: w czwartek idę na gorące kamienie.
Teresa

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Teresa »

Witam, szukam salonu godnego polecenia, moja kolezanka chodzi do Yasumi jest bardzo zadowolona, i chyba tez sie wybiore. Mam ochote na oczyszczenie twarzy oraz na jakies wygładzenie twarzy ze zmarszczek. Moze małe odchudzanie na lato? :) Podobno mają dużo fajnego sprzetu do odchudzania lecz nie wiem czy warto. Był ktos? prosze o opinie szczere. Jak wróce z Yasumi zdam relacje. Jest jeszcze nowy salon termy spa czy cos takiego? Był ktos?
lulu

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: lulu »

Nie pomoże puder, róż, kiedy d... stara już. Tak mówi stare ludowe przysłowie, a przysłowia mądrością narodu. :)
Edytka

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: Edytka »

Teresa pisze:Witam, szukam salonu godnego polecenia, moja kolezanka chodzi do Yasumi jest bardzo zadowolona, i chyba tez sie wybiore. Mam ochote na oczyszczenie twarzy oraz na jakies wygładzenie twarzy ze zmarszczek. Moze małe odchudzanie na lato? :) Podobno mają dużo fajnego sprzetu do odchudzania lecz nie wiem czy warto. Był ktos? prosze o opinie szczere. Jak wróce z Yasumi zdam relacje. Jest jeszcze nowy salon termy spa czy cos takiego? Był ktos?
Byłam tam koleżanka i powiedziała, ze nigdy więcej...Czuła się jakby zależało wszystkim tylko na tym, żeby wyciągnąć z niej jak najwięcej kasy!
A nie zastanawia Cie to, ze ingerencja tych wszystkich maszyn może się źle skończyć...To co Ty będziesz robiła jak będziesz miała więcej lat, znowu maszyny??? A co ze sportem? Aż takie lenistwo?????
No tak lepiej zapłacić niż się zmobilizować...
gabrysia

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: gabrysia »

Witam Ja chodze do Dermiki i jestem bardzo zadowolona ceny sa bardzo przystepne atmosfera super więc polecam naprawde mają tam super rollen z podczerwienią troszke trzeba poćwiczyć ale dla chcacego nic trudnego a ciało jest super ujędrnione i nie ma cellulitu :padam: a urzadzenia maja certyfikaty medyczne :) są bezpieczne!!!
IRENA

Re: Salony SPA...Kosmetyczne

Post autor: IRENA »

kamila pisze:Witam byłam dziś w Dermice obsługiwała Mnie pani Magda robiła Mi zabieg z Gorącą czekoladą rewelacja polecam a ponadto są tam super urządzenia na ujedrnianie i do odchudzania :hurra: w czwartek idę na gorące kamienie.
Ja też byłam w dermice jest super zabiegio dokładnie wykonywane super stymulacja a do tego przepyszna herbatka!!! :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post