Problemy z erekcją

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
MikołajP3

Re: Problemy z erekcją

Post autor: MikołajP3 » 2019-04-13, 15:54

Ja też stosowałem IQman i nie żąłuję tego krtoku. Obnecnie nie mam juz najmniejszych problemów z erekcją

Dajan

Post autor: Dajan » 2019-04-25, 16:24

Mi w problemie z erekcja pomógł IQman, po paru miesiącach stosowania bez problemu uprawiam seks z dziewczyną

Nicolas

Post autor: Nicolas » 2019-04-25, 16:26

Może na erekcje pomoże ci IQman? Jeśli mi pomógł, to może tobie też

Wiktror

Post autor: Wiktror » 2019-04-29, 23:15

Ja tez zdecydowąłme sie na zakup IQman i nie żąłuję ani tej decyzji ani tego krtoku,. U mnie reakcja była wręcz natychmiastowa i o to mi chodziło

jakubH

Post autor: jakubH » 2019-05-14, 03:06

Ja też zdecydowąłem się na zastosowanie IQman i jestem bardzo zadowolony. Wreszcie nie mam peroblemów z nadwagą. Dla mnie to bardzo dużo zanaczy, bo seks był bardzo wazny w moim związku

Jeremiasz

Post autor: Jeremiasz » 2019-05-15, 21:25

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się właśnie na ten środek.Wcześniej próbowałem kilku innych i niestety rezultaty nie były dobre... teraz wszystko jest idealnie

Roman34

Post autor: Roman34 » 2019-05-22, 21:01

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego "męską sprawność" jak IQman. Gdy mnie dopadły te przykre problemu, to zdecydowałem sie zastosować właśnie te tabletki i poprawa była wręcz natychmiastowa

Dyzio

Post autor: Dyzio » 2019-05-22, 21:15

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na poprawę potencji jak IQman. Pierwsza tabletka przyniosła już u mnie poprawę.

ODPOWIEDZ