ekologiczny sposób pozbycia się tonerów

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
płonka
Posty: 4
Rejestracja: 2014-09-12, 19:50

ekologiczny sposób pozbycia się tonerów

Post autor: płonka »

Właśnie, jak w temacie - macie takie sposoby? a tak swoją drogą - co się dzieje z tonerami wrzucanymi do pojemników w hipermarketach? Wracają ponownie do obiegu?
MarekSA
Posty: 8
Rejestracja: 2014-04-01, 07:44

Re: ekologiczny sposób pozbycia się tonerów

Post autor: MarekSA »

wracają na Allegro.. samodzielna napełnienie tunera to kosz kilku złotych, może groszy... a filozofia żadna
płonka
Posty: 4
Rejestracja: 2014-09-12, 19:50

Re: ekologiczny sposób pozbycia się tonerów

Post autor: płonka »

i kto wystawia na Allegro, chyba nie osoby prywatne? a do ponownego napełniania nie mam przekonania, bo kiedyś tak zrobiłam i drukarka nie rozpoznała tonera :( dlatego wolę nowy, mimo że droższy, ale pewniejszy.
felka
Posty: 4
Rejestracja: 2014-09-18, 19:22

Re: ekologiczny sposób pozbycia się tonerów

Post autor: felka »

Ja też wolę oryginalny toner. A, że trochę taki kosztuje to jak go zużyję to zamawiam kuriera i wysyłam do http://adaso.pl/ , a pieniądze, które mi prześlą odkładam na nowy toner. Z tego co wiem, niektórzy też oddają zużyte tonery na akcje w nadleśnictwie a w zamian mogą posadzić drzewko ;)
pola

Re: ekologiczny sposób pozbycia się tonerów

Post autor: pola »

Jak kupisz odpowiednią drukarkę to ani tusz ani toner nie będzie drogi. Jam mam Epsona L3070 i buteleczka tuszu kosztuje 25zł. Żaden wydatek. tym bardziej że wystarcza na bardzo długo.
filip

Re: ekologiczny sposób pozbycia się tonerów

Post autor: filip »

Zgadzam się przy dobrej drukarce tuszu nie zużyjesz dużo a i nie będzie wysychał. Takie drukarki ma Epson. Do końca roku mają super promocje i zwracają nawet 500 zł przy zakupie drukarki.
Awatar użytkownika
wgleason
Posty: 2
Rejestracja: 2019-12-20, 11:56

Re: ekologiczny sposób pozbycia się tonerów

Post autor: wgleason »

Ekologiczny sposób pozbycia się tonerów dla mnie jest obowiązkowy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post