:) :( ;) :] :P :[ :zawstydzony: :padam: :chytry: :cool: :dobani: :ok: :krzeslem: :lol:

Rozwiń widok Przegląd tematu: Sparing KS Tęcza34 II - GKS Wkra Sochocin 10.08.2011

Re: Sparing KS Tęcza34 II - GKS Wkra Sochocin 10.08.2011

autor: Leyla7 » 2011-08-16, 17:23

Brawo chłopcy :)

autor: Piter » 2011-08-15, 21:04

10.08.2011r w Sochocinie został rozegrany sparing pomiędzy Drużyną z Płońska czyli KS Tęcza 34 a drużyną z Sochocina - Wkra Sochocin. Pierwsza połowa należała do gospodarza spotkania. Po przerwie jednak goście dostali kubeł zimnej wody w "szatni" po którym to obudzili się i zaczęli w końcu grać. Niestety 3 punktowe prowadzenie które zdobyła Wkra w pierwszej połowie było poza zasięgiem drużyny z Płońska. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem:
GKS Wkra Sochocin 3 - 2 Tęcza II Płońsk Pełna fotorelacja znajduje się jak zwykle w "Niezależnej Galerii Płońska"